Muž v TOMTO znamení je veľmi citlivý a rád varí: Sedí to na toho vášho?

Môj byt | 22.11.2019

Myslíte, že je viac výhoda alebo nevýhoda mať po boku citlivého partnera? Viete, že táto jeho stránka osobnosti sa prejavuje aj v štýle zariadenia vašej domácnosti?

Zamilovali ste sa do Raka? Alebo sa vám narodil malý Rak? Muži Raci sú síce komplikovaní, zároveň sú však milí a život s nimi môže byť veľmi príjemný. Hlavne ak si rovnako ako oni zakladáte na rodine a rodinnom živote. S týmto znamením žena vždy nájde stabilitu i potrebné zázemie. Je však život s Rakom iba samá idylka?

Pozrite si aj: Zažite svadbu ako pravá princezná: Týchto 5 zámkov je splneným snom každej ženy

Raci ako typicky letné znamenie prinášajú do života svojich najbližších rozvahu i potrebný pokoj. Je to znamenie, pre ktoré je rodinný život a jeho budovanie prioritou. Má rád pokoj a zrejme vás bude pri prvej príležitosti ťahať na vidiek. Ak tam už býva, asi ste bez šance presvedčiť ho na sťahovanie do rušného mesta. Miluje svoj pokoj, veľmi si ho váži a dokáže ho aj oceniť.

 

Dokonca s ním občas budete mať pocit istej izolácie, pretože má nerád okolo seba cudzích ľudí. O to viac však bude milovať svojich blízkych. Priatelia i rodina mu musia byť neustále nablízku a je ochotný pre to veľa spraviť. Svoju energiu investuje do budovania a zariaďovania domčeka pre rodinu či do zveľaďovania bytu. Ak môže, bude hľadať okolie s vodou, rybníkom, jazierkom alebo aspoň potokom na nejakom tichom mieste.

Ostatní práve čítajú: Už nebudete stratení: Spravte si test a zistíte, ktorý štýl sa ku vám SKUTOČNE hodí

Riaďte sa (jeho) pocitmi

Muž Rak je veľmi zraniteľný a senzitívny. Neraz sa ukryje do svojej ulity, aby unikol celému svetu, relax potom hľadá v rodine alebo v kreatívnej činnosti. Práve preto v jeho domácnosti hneď po hlavnej miestnosti - kuchyni, zohráva dôležitú úlohu priestor pre jeho koníčky alebo tvorenie. Môže ísť o dielňu alebo pracovňu, rozhodne však svojmu Rakovi tento priestor doprajte.

Prečítajte si aj: Wau! Toto je trend roka 2020 a garantujeme, že vám vezme dych

Ústredným miestom jeho domácnosti bude kuchyňa, pretože celú rodinu spája. Rak si rád vyberá partnerky, ktoré dobre varia, ale rovnako sa dokáže tejto úlohy zhostiť aj sám. Pokojne mu zaplaťte kurz varenia alebo pečenia, sú to činnosti, v ktorých sa vie nájsť.

 

Tiež miluje osobné darčeky, ktoré si môže vystaviť. Je totiž dušou zberateľ so záľubou v starožitnostiach. Asi vás prekvapíme, ak povieme, že aj muža Raka potešíte starožitnou súpravou na kávu či čaj, alebo vkusným obrazom, vázou, či ručne tkaným kobercom. Áno, Rak ho rozhodne ocení.

Toto je super: Túžite po novej kúpeľni? Potom si odpovedzte na týchto pár otázok

Náš tip: Vášnivo sa zaujíma o všetko spojené s bývaním, rozhodne bude odoberať aspoň jeden časopis o bývaní, a ak nie, tak mu ho ako darček predplaťte. Poteší sa.

Mohlo by vás zaujímať: Dobre vám radíme, tieto chyby pri prerábke kúpeľne nerobte!

Jemné farby a strieborné kúzlo

Z farieb, ktoré sa najviac hodia prírodne založenému a vodou fascinovanému Rakovi, sú to zelená a biela, z kovov striebro. Ide o vynikajúcu a jednoduchú kombináciu, ktorú môžete aplikovať do všetkých priestorov a s použitím strieborných akcentov vytvoríte čisté a sofistikované zariadenie. Pokojne ich použite na nábytok i doplnky.

Pozrite si v našej GALÉRII, ako zariadiť bývanie pre Raka tak, aby v ňom bol šťastný.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia