30 tipov na štýlovú dekoráciu z obyčajného rebríka!

Nábytok | 17.09.2019

Čo by ste povedali na rebrík ako originálnu a navyše praktickú dekoráciu do vášho bytu? Našli sme pre vás mnoho šikovných využití. Rebrík totiž dokáže oživiť každý interiér. A nezaberá takmer žiadne miesto!

Či už máte možnosť využiť starý rebrík novým spôsobom, alebo siahnete po rebríku na mieru - garantujeme vám, že ním oživíte svoj interiér. Rebríky majú mnoho praktických i dekoračných využití.

Prečítajte si aj: Super nápad: Dúhová knižnica - ako na to?

Môžete ho oprieť o stenu a použiť ako vešiak. Hodí sa nielen do kúpeľne ako štýlový pomocník, využijete ho napríklad aj v kuchyni či na chodbe. A nezabudnime ani na obývačku, kde poslúži ako ozdoba a po praktickej stránke pomôže dosiahnuť aj na najvyššie police.

Ako polička

Stačí pár dosiek a máte úplne nový kus nábytku. Postavte si ho do pracovne ako stolík na kvety alebo k posteli namiesto nočného stolíka. Spravte z neho vešiak na šaty alebo mini knižnicu pre ratolesti.



Nad hlavou
Rebrík môže poslúžiť aj zavesený na strope. Zaveste na neho lampu, ozdoby alebo veľké hrnce, vašej kreativite sa medze nekladú.

Prečítajte si aj: Novinka v zariaďovaní: Počuli ste o „lagom" štýle?

Nemusí byť len drevený
Nezabudnite, rebrík nemusí byť len drevený. Ak sa vám hodí do interiéru industriálny štýl, hľadajte hliníkový alebo kovový.Náš tip: Drevený rebrík vo vlhkom prostredí kúpeľne potrebuje špeciálnu povrchovú úpravu, aby dlhšie vydržal.

TU si pozriete fakt veľa inšpirácií s dekoráciou zvanou REBRÍK.

Autor: Agáta


Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia