To ste ešte nevideli. Umývadlo v kufríku!

Nábytok | 08.10.2019

Cestovatelia, tešte sa! Odteraz bude pre vás dodržiavanie hygieny na potulkách svetom jednoduchšie.

Pribudne vám síce ďalší kus batožiny, ale pomôže vám udržať si vysoký hygienický štandard, na ktorý ste zvyknutí z domova!

Pozrite si aj: Máte rohožku pred dverami? Obrovská chyba, patrí totiž niekde úplne inde!

Žartovali sme...

Predchádzajúce slová sme mysleli ako recesiu. Umývadlo v kufri je jedinečný dizajnový kúsok pre všetkých, ktorí chcú zmeniť kúpeľňu na exkluzívne prostredie so sofistikovaným a originálnym predmetom. Je ideálne aj do malých bytov a prenájmov, ktoré si chcete personalizovať a zútulniť. Nezaberie veľa miesta a navyše, veľkosť umývadla môžete zložením do kufra minimalizovať.

 

Jedinečný My Bag

Umývadlo je skvelým príkladom nekonečnej hravosti a kreativity. Má zaujímavý vizuál, a pritom ostáva úplne funkčným umývadlom. Autorom dizajnu je Gianluca Paludi. Umývadlo je dostupné v troch farebných modifikáciách (žltá, zelená, tyrkysová, ľadová) a v drevenej úprave wenge. Estetický kufrík stojí na drevenej základni, ktorá pripomína „kozu" na pílenie dreva. Odnímateľný stojan v bielom alebo hnedom prevedení obsahuje policu na uteráky a ďalšie hygienické potreby.

Pozrite si aj: Táto jesenná zelenina je nielen najkrajšia dekorácia, ale je aj napráskaná vitamínmi

Má všetko čo treba

Kufrík po otvorení odhalí svoju pravú tvár. V spodnej časti je keramické umývadlo so stojanovou batériou, pumpičkou na mydlo, s priehradkou na zubnú kefku a pastu a vyberateľné kozmetické zrkadielko na líčenie.

Pozrite si aj: Tento štýl nie je pre každého: Miestami drsný, chladný, ale vždy elegantný (FOTO)

V hornej časti sa nachádza zrkadlo, dokonca po rozložení jeho veľkosť zdvojnásobíte a obsahuje aj LED osvetlenie. Na boku kufríka je rukoväť, ktorá slúži nielen na nosenie, ale aj na prevesenie uteráka. Na ukladanie ďalších predmetov je pripravená kožená priehradka, ktorá visí z druhej strany kufra.

Je to fakt nádherný dizajnový kus! Pozrite si ho v našej GALÉRII! Nájdete tam aj iné dizajnové umývadlá pre inšpiráciu.

Autor: Radomír

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia