Týchto 7 piesní vám pomôže pri upratovaní - pôjde vám to ako od ruky!

Tipy a triky | 02.09.2019

Upratovanie nepatrí k najzábavnejším a k najpríjemnejším činnostiam na svete. Ak si k nemu však namixujete správny hudobný playlist, konečne sa začnete na sobotné doobedie tešiť a z upratovania si spravíte dokonalý žúr.

Timbaland - The Way I Are

Na umývanie podlahy a luxovanie skutočne nenájdete lepšiu pesničku. Pekne dopredu a dozadu po podlahe v rytme tanečnej muziky. Luxusná hudobná záležitosť na tanečné kreácie s mopom či s metlou po podlahe.

Pozrite si aj: Ak máte radi prírodu, toto neprežijete! Inšpirujte sa kúpeľňami, ktoré dýchajú zeleňou

Fugazi - Public Witness Program

Je to ten správny náboj, aby ste spravili poriadok nielen s prachom, ale aj s členmi rodiny, ktorí nechali zasa na stole omrvinky, na batérii kvapky vody a pod stolom ponožky.

 

La Roux - In For The Kill

Pridajte hlasitosť a nezastavujte, kým nebude upratané. Či už sa rozhodnete umývať kopu riadov, alebo okná, táto pieseň vás vytrhne z monotónnych pohybov a pridá do vášho tela dynamiku. Skúste sa započúvať do príjemného hlasu speváčky, ktorý odstráni pocit stereotypu z duše ako detergent mastnotu z taniera.

Pozrite si aj: Umývadlá na vysokej nohe nie sú vôbec zlý nápad!

Madonna - Burninf UP

Nič nové pod slnkom, ale Madonna je žena, ktorá je rozhodne vhodná na to, aby vám robila spoločnosť pri tom najnudnejšom upratovacom rituáli, za ktorý sa všeobecne považuje ometanie prachu zo suvenírov a miniatúr na poličkách.

Pozrite si aj: FOTOinšpirácia: Keď je toaletný papier súčasťou dizajnu...

Queen - I Want To Break Free

Ak by sme mali vyhlásiť hymnu upratovacích služieb aj domáceho luxovania, bola by to práve táto skladba. Ladená do pohodového rytmu pohybu s vysávačom a s úsmevom na perách. Stačí, že zaznie a už majú mnohí ľudia chuť zapnúť vysávač. Mimochodom, jeho bzučanie sa priamo hodí ako podmaz tohto songu. Vyskúšajte.

 

Robin Thicke ft. T.I. & Pharrell - Blurred Lines

Raz za čas to musí prísť. Poriadne prevetrať matrace a ponatriasať vankúše. Rozvešať bielizeň a v tomto správnom rytme sa povenovať spálni. Možno si ani nevšimnete, ako rýchlo budete mať upratané.

Pozrite si aj: Aj vy máte dilemu, kam zavesiť uteráky v kúpeľni? Skúste týchto 5 miest

Eminem - Cleanin' Out My Closet

Kde inde bude lepšie znieť táto pieseň, ako práve pri čistení kúpeľne a toalety? Pôjde to od ruky. Jedna radosť, kachlička za kaličkou ako rým za rýmom. Takto si prejdete celý priestor a ešte sa aj dobre zabavíte.

Pozrite si v galérii tváre najlepších umelcov zo showbiznisu! Vypočujte si jednu zo zoznamu v našom VIDEU!

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia