Našli sme TOP miesta na medové týždne: Wau, to je teda romantika

Tipy a triky | 18.11.2019

Ak chcete zažiť skutočný raj na zemi, vyberte sa na tieto miesta!

Kam by ste vyrazili na medové týždne so svojím milovaným alebo milovanou, ak by ste na to mali? Pokiaľ hľadáte najvychytenejšie, najromantickejšie a najluxusnejšie miesta našej planéty, my ich už poznáme. Poďme nahliadnuť!

Pozrite si aj: Máte klasické rebríkové radiátory v kúpeľni? Chyba, existujú omnoho lepšie!

Najprv dlhé prípravy, potom váš veľký deň. Nasledovať by však mala tá najpríjemnejšia časť zo všetkých, a to medové týždne. Ak máte chuť stráviť ich na úrovni, v luxuse a hlavne nezabudnuteľne, máme pre vás miesta, kde sa vám to rozhodne podarí!

 

Tieto miesta poskytujú svojim návštevníkom all inclusive a všetky služby, ktoré vám len napadnú od rána do večera. Vychutnávať si môžete neuveriteľné scenérie, jedlo, ale aj relax. Čo takto súkromný bazén priamo pri nohách vašej manželskej postele? Ničím nerušené výhľady, exotické jedlá a nápoje, či welness, to je len zlomok toho, čo si môžete vychutnávať.

Ostatní práve čítajú: Tieto rastliny vám v kúpeľni určite prežijú!

Kam sa teda vybrať?

Ku klasike patria slávne Maledivy. Je na to jednoznačne dobrý dôvod. Takmer 1 200 ostrovov v Indickom mori, to je zaručená pozvánka na dokonalé scenérie pre vaše medové týždne. Alebo hoci aj oslavu výročia svadby. Ostrovy sú ako vystrihnuté z románu o Robinsonovi. Návštevníci sem prichádzajú na lodiach alebo lietadlom a verte, že svoj pobyt strávite ďaleko od veľkých davov.

Prečítajte si aj: Malá kúpeľňa neznamená nudná: Týchto 5 faktov vás o tom presvedčí

Ikonické vodné vily pozná už každý, avšak romantických miest je na ostrovoch mnoho. A kto nemá chuť iba zbierať bronz, môže celý deň šnorcholovať alebo sa hoci vybrať na piknik. Po západe slnka sa však zábava zďaleka nekončí, aj keby malo ísť iba o gýčovú prechádzku po pláži za svitu Mesiaca.

 

Pre milovníkov trópov, paliem a exotických scenérií rozhodne odporúčame hľadať miesto pobytu svojich medových týždňov aj na Bahamách, Fiji, na Jamajke, Bali, v Thajsku, Dominikánskej republike, Kostarike alebo africkej Botwsane.

Kliknite si aj na: Vieme, ktoré dve farby kuchynskej linky sú NAJLEPŠIA kombinácia

Hľadáte iné ciele?

Nie každý má chuť tráviť medové týždne pod páliacim tropickým slnkom. Medzi ďalšie top destinácie s množstvom luxusu patria už tradične Paríž, New York a Benátky. Okrem nádherných výhľadov poskytujú možnosť zaujímavých nákupov, návštevy najromantickejších historických miest či miesta z najznámejších zamilovaných filmov.

Toto je super: Kuchyňa v týchto dvoch farbách bude VŽDY elegantná: Viete, ktoré to sú?

Ubytovať by ste sa v tomto prípade mali v niektorom z klasických historických hotelov, aby ste sa cítili minimálne ako kráľovský pár!Už ste dostali chuť previezť sa kočom po Central Parku alebo vo dvojici večerať s výhľadom na Eiffelovu vežu? Páčili by sa vám takéto medové týždne alebo by ste uprednostnili niečo úplne odlišné?

Inšpirujte sa v našej GALÉRII. Takú nádheru ste ešte nevideli!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia