A vraj Zúfalá manželka! Takto si Eva Longoria žije

Bývanie celebrít | 01.11.2019

Pozrite sa na jej sídlo za viac ako 1 milión dolárov. Trochu gýč, nie?

Eva Longoria, latinská kráska známa svojou rolou v seriáli Zúfalé manželky, je žena s mnohými talentmi. Zabrúsila do politiky a pôsobí v Demokratickej strane, je nováčikom vo svete dizajnérov oblečenia a taktiež je majstrom v oblasti nehnuteľností! Nedávno zverejnila, že má na predaj svoj dom v časti Hollywood Hills v Los Angeles za 1, 396 milióna dolárov. Uf.

Prečítajte si aj: To musíte vidieť: Bazény, ktoré vyrážajú dych 

Prečo predáva taký krásny dom?
Tiež vám vŕta v hlave, prečo predáva dom, ktorý vlastní dlhé roky a v roku 2005 ho kúpila za 1,15 milióna dolárov? Odhadujeme, že to bude mať čo dočinenia s jej novou rušnou domácnosťou. Nielen, že je Longoria čerstvo vydatá za Jose "Pepe" Baston, ale má aj tri deti z predchádzajúceho manželstva. A potom sú tu ešte stále prítomné reči, že si chce nejaké deti aj adoptovať...


Tak, ako vyzerá?

Postavený bol v roku 1924 a je to vlastne troj-izbová, troj-kúpeľnová stredomorská vila, ktorá je zastrčená vysoko v Hollywood Hills. Nachádza sa za šikovnou železnou bránou, ktorá je umiestnená na dvoch podlažiach nad úrovňou ulice. Ponúka priestrannú obývaciu izbu s krytým stropom, gurmánsku kuchyňu a oddelenú izbu s bonusom s výhľadom na kaňonové výjavy a jasné svetlá Los Angeles. Na poschodí sa nachádza spálňa s panoramatickým výhľadom na kaskádovité hory.

Kde bude teraz Eva bývať?
Tiež vám to napadlo? Nuž, myslíme, že sa o ňu nemusíte báť, nakoľko táto vila nebola jediným majetkom v jej portfóliu. Eva má ešte jeden dom v Hollywood Hills, zakúpený v roku 2006 za 3,6 milióna dolárov, rovnako ako nehnuteľnosť v jej rodnom meste San Antonio, ktorý má od roku 2005. Pche, a vraj zúfalá manželka!

Otvorte galériu a kochajte sa, i keď... nám sa až tak nepáči.

Autor: Zuzana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia