Ako býva hviezda z obľúbeného seriálu Oteckovia? Tak malý byt ste dávno nevideli!

Bývanie celebrít | 29.09.2019

Sympatická Janka Kovalčíková nám ukázala svoje mini kráľovstvo, ktoré má len 37 m².

 

Povolanie herečky nemala vysnívané od detstva, práve naopak. Navštevovala bilinguálne gymnázium, študovala jazyky a jej vedecky orientovaní rodičia si boli istí, že sa vyberie touto cestou. „Vždy som bola extrovert. Ale nebolo to tak, že budem herečka a nič iné. Počas strednej školy som však zistila, že vedkyňa zo mňa nebude a vzhľadom na to, že som chodila recitovať a vystupovanie ma bavilo, zamierili moje kroky práve na VŠMU."

 

Prečítajte si aj: Ako býva obľúbená herečka zo seriálu Som mama? 

Divadlo na prvom mieste

Napriek tomu, že ju ľudia poznajú najmä z televíznych obrazoviek, jej srdcovkou je divadlo. „Na rozdiel od filmu, kde sa niečo natočí a je to nemenné, je divadlo živý organizmus. Ak keď máte hru naskúšanú, každé predstavenie je vždy iné."

 

Mohlo by vás zaujímať: Nádherné vidiecke bývanie! Pozrite sa, ako býva známa seriálová herečka

Ročne najazdí 100 000 kilometrov

Janka bývala v Bratislave sedem rokov, potom odišla na dva roky do Nitry. Neustále však pendlovala medzi Nitrou, Martinom a Bratislavou, kde mala predstavenia. „Auto mám ako spotrebnú rekvizitu. Za rok mi na tachometri naskočilo prejazdených 100 000 kilometrov." Rozhodla sa preto zakotviť na jednom mieste a vrátila sa do Bratislavy.

 

Prečítajte si aj: Herecká hviezdička si trúfla na drahú vilu

Žiarivý gauč

Momentálne si Janka užíva bývanie v malom jednoizbovom byte, kde pomedzi susedné paneláky vidieť zelené lesy za Dunajom. V hlavnej miestnosti, ktorá slúži ako obývačka aj spálňa nám hneď padla do oka žiarivo žltá sedačka, ktorá dodáva priestoru hravosť.

Tá je podtrhnutá aj lampou so svietidlom, ozdobeným veselými postavičkami. Na stene nad televízorom visia obrazy od neznámeho autora. Tie si Janka berie so sebou pri každom sťahovaní. „V Prešove bol podnik, kde bývali rôzne vernisáže a tieto obrazy si po jednej výstave nikto neodniesol. Tak som si ich osvojila a odvtedy so mnou cestujú."

Mohlo by vás zaujímať: Herečka zo CSI: NY vlastní nádherný dom

 

Obľúbené miesto

Tým je jednoznačne balkón. Janka si tu zvykne oddýchnúť po práci s pohárom vínka alebo šálkou čaju. Skvelým relaxom sú pre ňu aj zahraničné seriály. Na ďalšiu Jankinu vášeň sme prišli úplne náhodou, keď sme na poličke za sedačkou našli veľa kníh o varení a najmä rozsiahlu zbierku časopisov o varení. „Milujem taliansku kuchyňu. Varím veľmi rada a často. A tiež rada ochutnávam rôzne špeciality v reštauráciách."

Prečítajte si aj: Doma u Sandry Bullock: Oscarová herečka má útulný domček za 3 milióny

Ďalšie inšpiratívne fotografie nájdete v našej galérii.

Autor: Jana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia