Tento krásny interiér speváčky Mishe je už minulosťou. Čo sa stalo?

Bývanie celebrít | 28.09.2019

Speváčka a fotografka Misha nedávno vymenila zhon v meste za pohodu na vidieku a presťahovala sa do rodinného domčeka v dedinke neďaleko Zlatých Moraviec.

Lúky namiesto shoppingov

Pre svoje dvojičky Miu a Nalu sa rozhodla vybrať pokojnejšie miesto. Chcela, aby jej deti vyrastali v krásnom prostredí, kde sa oproti domu denne pasie stádo ovečiek a cvičia jazdecké kone.

Ideálne miesto

"Krajšie miesto pre svoju rodinu si už ani neviem predstaviť a večerný oheň v kozube so smiechom mojich detí pri kreslení alebo iných kreatívnych činnostiach by som už nevymenila za rušné ulice a shopping centrá," povedala nám obľúbená speváčka.

Prečítajte si aj: Wau, z týchto chalanov raz budú svetoví dizajnéri! 

Nuda tu nehrozí

„Sú tu veľmi dobrí susedia, milé pani učiteľky v škôlke v neďalekom meste a v dedine šikovný mladý starosta, ktorý s kolegami organizuje od letnej súťaže vo varení guláša rôzne akcie až po vianočného Mrázika v kultúrnom dome," oboznámila nás so svojím životom na vidieku spokojná Misha.


 

Presne si to zrátala

Misha má pri zariaďovaní od začiatku vždy jasnú predstavu o interiéri a presne vie, kam umiestni aký kus nábytku, dekorácie či doplnky. Okrem toho, má perfektný prehľad v trendoch, o horúcich novinkách vie vždy ako prvá a disponuje výnimočným talentom pre dizajn. Vďaka tomu sa dá len ťažko opísať fluidum, ktorý interiér domu vyžaruje.

Nechajte si poradiť: Krajšie bývanie vďaka overeným radám dizajnérov. Hodia sa aj k vám domov 

Spolu aj zvlášť

Prízemie má v prednej časti otvorenú dispozíciu, v zadnej sú 3 izby. V spoločenskej zóne sa Mishi podarilo skĺbiť kuchyňu, ku ktorej patrí aj „ranný" kútik, jedáleň pod schodmi a obývačka s pohodlnou pohovkou. Pohľad do záhrady, na vychádzajúce slnko a ranná káva jej už od začiatku dňa urobí dobrú náladu.

 

 

Posedenie pri kozube

Ďalším príjemným miestom sú prútené sedačky oproti kozubu. Pred nimi sú na zemi položené podložky, ktoré tak verne napodobňujú platne až sa na ne bojíte postaviť. Spolu s oceneniami Aurel, Slávik a OTO Mishi pripomínajú jej muzikantské obdobie.

Etažér pod schodami

Jedálenský stôl s piatimi stoličkami je umiestnený pod schodami. Atmosféru v tejto časti domu vytvára nielen svietidlo, ktorému Misha vymenila tienidlo, ale aj krásne nadekorovaný stôl s etažérom a kvalitným farebným riadom. Pri väčších oslavách je k dispozícii aj pojazdný stolík, zaparkovaný opodiaľ.

Prečítajte si aj: 5 vecí, ktoré si interiéroví dizajnéri všímajú v každej domácnosti

Talentované maliarky

Útulne pôsobí aj stena z tehličkových obkladov oproti ktorej je rohová sedačka s malým stolíkom, nad ktorým je krásny 5-ramenný luster. Obdiv si však zaslúži aj vitrína s hodinami, ktorá je plná štetcov a farbičiek. Nala a Mia totiž veľmi rady kreslia. Ich vlastnoručne namaľované obrázky sme napokon mohli o chvíľu obdivovať v ich detskej izbe.

Ignoruje pravidlá

Detská izbička pôsobí ako vystrihnutá z luxusného katalógu, keď sa však pozriete bližšie, sú tam bežné postele, police a stolíky. Misha skrátka dokáže svojou kreativitou prerobiť a zladiť obyčajné veci na výnimočné. „Občas ignorujem pravidlá a natočím napríklad koberec tak, aby to vyhovovalo nám a nie zvyklostiam," poznamenala len tak mimochodom.

 

Prečítajte si aj: Ako bývajú deti milénia: Namiesto detí majú koníčky 

Ako na dovolenke

Hosťovskú spálňu zariadila v prímorskom štýle. Prevažuje tu biela a modrá farba. Na stenách sú dekorácie s námorníckym motívom, obliečky majú okraje s typickými pruhmi a na skrini letí kŕdeľ morských vtákov. Je obdivuhodné ako tu všetko pekne do seba zapadá.

Pyžamová párty v podkroví

V podkroví nás očaril veľkorysý priestor na hry a rôzne kreatívne činnosti. Dievčatá, ktoré sú už od septembra školáčky v neďalekom meste, si tu môžu na ploche 130 m² kresliť, hrať sa so stavebnicami či inými hračkami alebo šantiť sa s kamarátmi. „Keď vonku pršalo, urobili sme si tu pyžamovú párty," prezradili nám.

Toto vás bude zaujímať: Takto bývajú Harry a Meghan? Budete prekvapení 

Dlho nevydržala

Sympatická Misha už bývala vo viacerých bytoch, ktoré vždy nádherne zariadila. Ani interiér tohto domu neostal dlho rovnaký. Nedávno ho Misha celý zrenovovovala a spomienky na tento interiér ostali už iba na fotkách.

Viac fotografií z interiéru speváčky Mishe nájdete v našej galérii!

Pripravila: Daniela Mýtna

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia