Šmahel v priamom prenose: „To je hrozné, ja som v mínusoch, mám dlhy, nemám peniaze."

Bývanie celebrít | 30.09.2019

Martin Šmahel si zapol mobil, spustil natáčanie a vyšiel s pravdou von. Jeho vyrátavanie majetkov a dlžôb mnohých prekvapilo!

Martin Šmahel má na sociálnej sieti Instagram takmer 40 000 fanúšikov. Okrem zaujímavého obsahu pre nich často pripravuje aj takzvaný live stream, čo znamená, že sa s nimi spojí cez mobil a odpovedá im na otázky. Od jedného zvedavého fanúšika dostal otázku, či býva s partnerkou Beátkou, s ktorou majú bábätko, alebo býva každý osve.

Ostatní práve čítajú: Zabezpečte si ďalšiu sezónu bohatú úrodu: Budete na to potrebovať len 3 kroky

„Ja mám domček v Rajke, a keď som si ho bral, nerátal som, že budem mať hneď novú rodinu. Plánoval som, že v ňom budem žiť s Miou na striedačku asi polovicu mesiaca a nerobilo mi problém dochádzať z Rajky do Stupavy na otočku do škôlky, je to zhruba 50 km. Hneď ako sa mi situácia zmenila a z tejto našej 2-člennej rodiny sa stala 4-členná a teraz 5-členná, tak sme museli začať premýšľať," rozhovoril sa Martin.

 

„Prišli sme na to, že každý z nás máme svoju nehnuteľnosť a bude lepšie, keď sa prispôsobím ja, pretože partnerkin domček je trochu bližšie k centru, je aj trochu väčší, má taký žičlivejší priestor pre 5-člennú rodinu, trávim oveľa viac času v ňom. Dá sa povedať, že tam takmer bývam."

Ostatní práve čítajú: Na tieto jesenné mýty o záhrade zabudnite: Ušetríte si tým zbytočnú prácu!

A potom to prišlo!

„Do Rajky chodím len pre účty, platiť účty, upratovať a dohodli sme sa, že by to mohla byť naša víkendová chata. To je inak hrozné, ja som v mínusoch, mám dlhy, nemám peniaze, ale mám víkendovú chatu za 140 000. Ale dobre, no, dospeli sme k tomu nejakými skutočnosťami a reáliami, uvidíme, čo s tým bude, možno budem nútený ho predať. Bol by som nerád, lebo mám ho rád, ale nechcem predbiehať. Uvidíme," zhrnul moderátor Farmy X-tra.

Ako vyzerá Martinov dom v Rajke? Pozrite si fotky v našej GALÉRII.

Autor: Peťa

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia