Doma u Márie Čírovej. Prezradila, čím ju aj po 11 rokoch vzťahu jej manžel „dostane"

Bývanie celebrít | 13.10.2019

Na párty a večierky chodí Mária s manželom iba pracovne. Viac ich baví stretnúť sa doma s priateľmi alebo len tak si v obývačke vyložiť si nohy pred telkou. V pekne zariadenom byte na bratislavskej Kolibe si žijú naozaj rozprávkový život, plný spokojnosti a pohody.

Najviac sexy je, keď...

„Obaja sme veľkí gurmáni a radi pri varení experimentujeme," tvrdí Mária a dodáva: „Maroš veľmi rád varí a do varenia zapájame aj deti. Radi si spolu pripravujeme jedlo a rozprávame sa," prezradila a dodala: Zbožňujem, keď si dá kuchynskú zásteru a navarí niečo dobré alebo ma čaká s večerou."

Prečítajte si aj: 5 vecí pre šťastnejšie bývanie 

S výhľadom na mesto

Spoločná pohoda a spokojnosť sa odráža aj na ich veľmi príjemne zariadenom byte. Nebažia za luxusom, skôr im záležalo na dobrej lokalite. Vyhovuje im aj dispozícia bytu - obývačka je spojená s kuchyňou a vychádza sa z nej aj na veľkú terasu, ktorú nevyužívajú len v lete, ale aj v zime. Keď napadne prvý sneh guľujú sa, stavajú snehuliakov a vymýšľajú.

 

Svetielka a trblietky

V obývačke nás zaujal originálny, prírodný luster, vyrobený z kukiel priadky morušovej. Samozrejme nechýba ani klavír, skrášlený svetielkami, na ktorom často hráva nielen Mária, ale aj Manžel a deti. Kuchyňu, od obývačky oddelili závesom z trblietavých koliesok, ktorý sa ligoce podobne ako stolík pri sedačke.

Prečítajte si aj: Bývanie slovenských celebrít

To nikomu nepraje!

Obľúbená speváčka sa narodila v rodine, s koreňmi skladateľa Eugena Suchoňa. Niet preto divu, že miluje hudbu. Tá ju bavila už v škole, na ktorú si plavovláska s úsmevom zaspomínala. „Mama bola učiteľka a dokonca ma učila. To naozaj nikomu neprajem. Musela som sa na každú hodinu stopercentne pripraviť, ale keď som sa v škole hlásila, nikdy ma nevyvolala, pretože vedela, že to viem."

 

 

Neustúpila, išla si za svojim

Štúdium na konzervatóriu si musela u rodičov vydupať. Ako školáčka vyhrala súťaž Petra Dvorského a deň po maturite víťazstvom v súťaži Coca Cola Popstar vstúpila do sveta populárnej hudby. Významný zlom v jej živote nastal po tom, ako nahrala svoje prvé cédečko s producentom a budúcim manželom Marošom Kachútom.

Prečítajte si aj: Chcete bývať u Pamely Anderson? Nič nie je nemožné!

Už roky spolu

Ten sa stal jej dvorným producentom, gitaristom, oporou v jej hudobnej kariére a neskôr aj partnerom a najväčším poradcom. Hoci je medzi nimi štrnásťročný vekový rozdiel, perfektne si od začiatku rozumejú. Po tom, ako začali spolu bývať a po narodení oboch detí sa ich život, samozrejme, radikálne zmenil, no obaja to vnímajú ako nesmierne obohatenie.

Pozrite si v našej GALÉRII, ako vyzerá bývanie u Márie Čírovej!

Pripravila: Daniela Mýtna

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia