Tajný úkryt na Floride? Ivana Gottová si sťahovaním plní sny

Bývanie celebrít | 10.10.2019

Je jasné, že po smrti jej manžela Karla Gotta, nemá vdova Ivana, bývalá zdravotná sestrička, veľa dôvodov ostávať v Čechách.

Až do pohrebu však ostáva napriek všetkým klebetám na blízku, čoskoro si však v tajnosti zrejme zbalí kufre a zamieri na slnečnú Floridu. Prečo práve tam? Je to predsa raj všetkých celebrít!

Pozrite si aj: Na TEJTO veci, ktorá je vo vašej kúpeľni, je milión baktérií! Ako často ju vymieňate?

Je to len niečo vyše týždňa, odkedy zomrel jeden z najslávnejších českých hlasov. Po jeho utorkovom odchode Ivana už v stredu, keď českí i slovenskí fanúšikovia začínali zosnulú ikonu oplakávať, zobrala svoje dcérky Charlottu Ellu a Nellu Sofiu mimo Prahu.

 

Všetko podľa plánu

Nejde, samozrejme, o žiadny zbabelý útek, avšak vila na Bertramke, kde rodina žila, je obklopená nielen smútiacimi fanúšikmi, ale aj médiami z celého sveta. Bolo preto jasné, že tu smútiaca rodina ostať nemôže. Slepá ulička v kopci je totiž takmer nepriechodná pre davy, ktoré tam prúdia.

Pozrite si aj: Nechce sa vám sledovať módne trendy? Stavte na nadčasové kuchyne s týmito 4 tipmi

A tak sa až do pohrebu stala útočiskom Ivany a jej dcér luxusná vila na západe Čiech, ktorá patrí Gottovmu dlhoročnému priateľovi, podnikateľovi Leonovi Tsoukernikovi. Tá disponuje nielen pokojným okolím, ale aj ozbrojenou ochrankou, vysokými plotmi, rozsiahlym pozemkom s dvoma rybníkmi a mnohými ďalšími vymoženosťami. Hlavne však poskytuje maximálne súkromie pre trúchliacu rodinu.

Pozrite si aj: Strop zo sadrokartónu? Nikdy! Vieme, aký strop v kuchyni bude moderný aj o sto rokov

Smer západ!

Všetko však nasvedčuje tomu, že aj sám Karel Gott si pred svojou smrťou uvedomoval, že po jeho odchode jeho vdova a najmladšie deti nebudú mať v Čechách pokojný či nebodaj anonymný život. A tak začal zariaďovať všetko vopred. Na Floride sa údajne zaujímal o domy, v ktorých by jeho dcéry mohli v najbližších rokoch vyrastať, v dosahu mali byť aj dobré školy.

 

Spojené štáty nie sú nelogickou voľbou. Florida je mimoriadne obľúbeným miestom mnohých celebrít a milionárov. Navyše, Gottova staršia dcéra Charlotte Ella má veľký sen, ktorým je jedného dňa žiť a pracovať v New Yorku, čo je aj jedným z dôvodov, pre ktoré sa už roky usilovne učí angličtinu.

Pozrite si aj: Ako správne rozmiestniť elektrospotrebiče vo varnej zóne v kuchyni?

V novom prostredí sa teda rozhodne nestratí. Aj jej matka Ivana v minulosti strávila čas v Spojených štátoch, kde robila nielen opatrovateľku, ale pomýšľala aj na kariéru herečky.

Pozrite si aj: Vďaka kuchyni v TEJTO farbe budete mať nonstop dobrú náladu

Hor sa do Miami

Áno, to je Mekka českých i slovenských boháčov. Toto miesto ich priťahuje ako magnet. Nečudo, život v luxuse a anonymite, to je presne to, čo tam hľadajú. Luxusný byt v Miami má napríklad aj český premiér Andrej Babiš, režisér Jiří Adamec, vdova po Waldemarovi Matuškovi, Gábina Partyšová a USA, konkrétne New York za jeden zo svojich domovov považuje aj spevák Paľo Habera a Daniela Peštová.

 

Nie sú však sami

Vyše 4 milióny dolárov utratil za svoje bývanie na Floride hokejista Petr Nedvěd a dobré tri milióny Martin Ručinský. Nezabúdajme, že pod horúcim floridským slnkom sa darí napríklad aj Zuzane Belohorcovej.

Pozrite si aj: Viete vôbec, čo všetko sa vám zmestí na vnútornú stranu dvierok v kuchyni? Pozrite!

Zatiaľ čo stretnúť českú či slovenskú celebritu v ďalekom zahraničí nie je také jednoduché, práve Florida je miestom, kde sa to hemží slávnymi menami od Jennifer Lopez, cez Gloriu Estefan a Enriqua Iglesiasa s jeho tenisovou partnerkou Annou Kournikovou (a ich dvojčatami), Lennyho Krawitza, Shakiru až po Matta Damona.

A to sme ešte nespomenuli mnoho športovcov, ktorí považujú tento slnečný štát za svoj trvalý domov!

Nazrite do našej GALÉRIE, na Floride je mnoho zaujímavých a luxusných nehnuteľností, z ktorých si vyberie aj tá najrozmaznanejšia hviezda.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia