Fúha, týchto 10 celebrít je takých bohatých, že majú vlastný ostrov!

Bývanie celebrít | 28.10.2019

Tak týchto desať celebrít sa rozhodne na chudobu nemôže sťažovať!

Tiež o tom snívate? Mať tak vlastný ostrov, kde sa môžete prechádzať, kúpať, športovať či oddychovať bez toho, aby vás ktokoľvek rušil! Nádherné výhľady iba pre vás, dostatok súkromia a dokonalý relax. So správnou sumou na bankovom účte sa vám to môže podariť rovnako ako mnohým z najslávnejších ľudí sveta. Tí tiež zatúžili po vlastnom kúsku zeme obkolesenom vodou. A my vieme, kde sa ukrývajú!

Pozrite si aj: Na 1 vec pri výbere dverí všetci zabúdate a robíte tak obrovskú chybu

Ak sa vám náhodou pošťastí zarábať milióny za jediný projekt, napríklad film alebo album, budete si môcť doslova vyberať z exotických ostrovov v najrôznejších kútoch sveta. Samozrejme, zvyčajne takých s príjemnou klímou počas celého roka. Podobne sa rozhodol aj herec Johnny Depp, ktorého najúspešnejším projektom posledných rokov bola filmová séria Pirátov z Karibiku.

 

Ťažko zarobené milióny (okrem iného) vložil aj do kúpy tropického ostrova pod menom Little Hall´s Pond Cay. Kde inde než v Karibiku!Nie je však sám, dobré rady ohľadom výberu a kúpy súkromného ostrova dostal vraj osobne od Marlona Branda. Rovnakému lákaniu exotiky a hlavne súkromia, po ktorom slávne osobnosti tak túžia, neobišiel ani Robin Williams, Mel Gibson či Julia Roberts.

Ostatní práve čítajú: Toto je 5 najkrajších kúpeľňových inšpirácií: Osvojte si ich aj vy

Populárne Bahamy

Kto vie, či zašli tak ďaleko ako herec, režisér a producent v jednom - Tyler Perry, ktorý si nielenže kúpil vlastný ostrov na Bahamách, ale spravil si aj kurz pilota, aby mohol na tento ostrov lietať osobne. Mimochodom, tento darček si dal priamo na 40. narodeniny.

Prečítajte si aj: Máme zoznam vecí, ktoré sa jediné oplatia v kúpeľni prerábať! Ostatné sú strata času

Medzi jeho bahamských susedov patrí aj Eddie Murphy, ktorý si ešte v roku 2007 kúpil ostrov Rooster Cay, predtým však na tomto súostroví vlastnil ostrov s romantickým názvom Pearl. Ani spevák Lenny Kravitz neutiekol trendu nákupov ostrovov - Bahamy si však vybral z iných dôvodov. Z tohto súostrovia pochádza jeho matka.

 

Pri investíciách na Bahamách zrejme nikto neprekoná mága Davida Copperfielda. Osobne mu patrí až 11 ostrovov, ktoré ďalej prenajíma aj ďalším slávnym celebritám od Johnnyho Deppa, cez Johna Travoltu až po Oprah Winfrey či Billa Gatesa. Nie je tajomstvom, že do ostrovov investoval viac než 50 miliónov dolárov a verejnosti dokonca tvrdil, že na jednom z nich objavil prameň večnej mladosti.

Kliknite si aj na: Túžite po novej kúpeľni? Potom si odpovedzte na týchto pár otázok

Zaľúbenie v súkromných ostrovoch našla aj speváčka Shakira. Ešte v roku 2011 spolu so zakladateľom skupiny Pink Floyd Rogerom Watersom kúpili ostrov Bonds Cay severne od Bahám. Rozhodli sa ho však premeniť časom na útočisko pre multimilionárov.

Prečítajte si aj: Dobre vám radíme, tieto chyby pri prerábke kúpeľne nerobte!

S ohľadom na ekológiu

Podobné úmysly mal zrejme aj Leonardo DiCaprio, keď v roku 2015 zakúpil ostrov Blackadore Cave pri pobreží Belize za celkom príjemnú sumu 1,75 milióna dolárov. Tento klimatický aktivista na ňom plánoval postaviť luxusný rezort, ktorý bude dbať na ekológiu. Aj keď bolo v pláne sprístupniť ho už v roku 2018, zatiaľ nie je hotový a predbežne sa zdá, že skôr ako na budúci rok prvých hostí neprivíta.

 

Melovi Gibsonovi naopak učarovali vulkanické ostrovy na Fiji. Práve tu si v roku 2005 zakúpil ostrov Mao. Naopak, s režisérom Stevenom Spielbergom by sme sa mohli stretnúť omnoho bližšie. Vybral si totiž jeden z ostrovov v súostroví Madeira.

Mohlo by vás zaujímať aj: 4 triky, vďaka ktorým bude vaša stará kúpeľňa vyzerať draho a luxusne

A tušili ste, že nielen dnešné celebrity milujú ostrovy a súkromie? Jeden takýto vlastný ostrov mal aj slávny John Lennon. Išlo o ostrov Dorinish v záliv Clew pri pobreží Írska. Nečudo, že ostrov dostal prezývku „beatlesácky". Po nešťastnej smrti Johnna Lennona Yoko Ono ostrov predala a peniaze darovala írskym sirotám.

Pozrite si tieto luxusné ostrovy v našej GALÉRII.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia