Cibulková si kúpila byt na hypotéku: Môže za nedostatok hotovosti koniec jej kariéry?

Bývanie celebrít | 13.11.2019

Dominika Cibulková ukončila svoju tenisovú kariéru vo veku tridsať rokov. Ste zvedaví, ako vlastne býva?

Asi vás prekvapíme, ak povieme, že podobne ako mnoho ďalších ľudí žijúcich v hlavnom meste, i ona sa rozhodla investovať peniaze do nehnuteľností. Je však jasné, že s tenisovým zárobkom pohybujúcim sa v miliónoch dolárov si môže dopriať luxus na vysokej úrovni. Tušíte, kde trávi naša slávna tenistka svoje voľné chvíle?

Pozrite si aj: Máte klasické rebríkové radiátory v kúpeľni? Chyba, existujú omnoho lepšie!

Áno, rozhodne môžeme povedať, že jej hlavné mesto prirástlo k srdcu. Veď v jeho centre vlastní hneď dva byty a veru nie hocaké! Omnoho viac pozornosti však vzbudil apartmánom v exotickom Dubaji. Čo poviete, takýto luxus by ste doma chceli mať možno aj vy!

 

Zberateľka

Zdá sa, že investovanie do nehnuteľností je dobrým spôsobom, ako zúročiť zarobené peniaze. Rozhodne si to myslí aj naša slávna tenistka, keď si zakúpila poschodový mezonetový byt v jednej z novostavieb v bratislavskom Ružinove. K bytu patrí obrovská terasa, ktorú Dominika Cibulková s manželom využíva nielen na relax, ale aj divoké párty.

Ostatní práve čítajú: Tieto rastliny vám v kúpeľni určite prežijú!

Jej susedia by vedeli rozprávať, naposledy koncom leta volali práve pre hlučnú oslavu na tenistku dokonca políciu uprostred noci!Byt má štedrých 170 štvorcových metrov a jeho cena sa odhaduje približne na pol milióna eur. Dominika svoje bývanie a život rada ukazuje fanúšikom, a tak majú často možnosť nazrieť aj do jej obývačky, šatníka alebo kúpeľne cez príspevky na instagrame.

Kliknite si aj na: Vieme, ktoré dve farby kuchynskej linky sú NAJLEPŠIA kombinácia

Okrem tohto bytu, ktorý vlastní už niekoľko rokov, pridala do svojej zbierky aj ďalší. Byt v hodnote zhruba 300 000 € si kúpila na úver v novostavbe neďaleko známej Medickej záhrady. Opäť tak ostala verná širšiemu centru mesta s krásnymi výhľadmi.

 

A čo ďaleký Dubaj?

Zatiaľ čo bývanie v Bratislave, hoci aj poriadne luxusné, si vedia predstaviť i bežní Slováci, luxus, ktorý má v dubajskom apartmáne, je už z tých exotickejších vízií. Medzi svoje rezidencie si zapísala aj apartmán v slávnom Palazzo Versace. Práve kúsok od neho sa koncom zimy konajú na Dubai Tennis Stadium zaujímavé tenisové podujatia WTA a ATP.

Mohlo by vás zaujímať aj: Kuchyňa v týchto dvoch farbách bude VŽDY elegantná: Viete, ktoré to sú?

Ide o súbor viacerých nehnuteľností. Jednu časť tvorí hotel, ďalšiu rezidencie spravované hotelovým spôsobom. Príjemné bývanie je kompletne zariadené v štýle Versace Home, samozrejme, v najvyššej možnej kvalite.

Prečítajte si aj: Neželaný hmyz v kuchyni. Ako sa ho zbaviť?

V žiadnom z apartmánov či z bytov nechýbajú kamery, kompletne vybavené domáce zábavné centrum, profesionálne zariadená kuchyňa, manželská posteľ vo veľkosti king size, kúpeľňa s vírivkou a mnoho ďalších luxusných bytových doplnkov so značkou Versace. Na skok je to aj do hotelovej telocvične a prirodzene, nesmie chýbať ani bazén.

Pozrite si v našej GALÉRII Dominikin byt na Slovensku aj ten v Dubaji. Je to luxus!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia