Toto sú najkrajšie kuchyne na svete! Ktorá sa vám páči najviac?

Kuchyne | 02.11.2019

Romantická, vidiecka, moderná či minimalistická. Existuje množstvo typov kuchýň. Rozhodnúť sa musíte podľa vašich preferencií. Medzi najobľúbenejšie však patrí určite kuchyňa vo vidieckom štýle.

 

Prečítajte si aj: Masív verzus dyha

Podľa prieskumov je po obývačke druhou najdôležitejšou miestnosťou v byte. Výber kuchynskej linky nám pri zariaďovaní nového bývania trvá vždy najdlhšie. Je to totiž investícia na dlhé roky. Linku nevymeníte tak ľahko ako sedačku alebo koberec. Preto si s na jej plánovanie vyhraďte dostatok času a nechajte sa inšpirovať.

 

Mohlo by vás zaujímať: FOTKY PRED A PO: Takto sa zmenila úbohá kuchyňa na čarovnú farmársku

Keď sa pozriete na kuchyne, ktoré sa ocitli medzi najobľúbenejšími, určite si všimnete viacero spoločných znakov. Napríklad to, že v nich prevláda biela farba. Biele nechajú kuchynskú linku vyniknúť. Ďalším znakom sú police namiesto horných skriniek. 

 

Ostatní práve čítajú: Kuchyňa v týchto dvoch farbách bude VŽDY elegantná: Viete, ktoré to sú?

Čisto biela kuchyňa by bolapríliš nudná. Preto nezabudnite na doplnky z masívneho dreva. Dobrým príkladom je masívna drevená doska na jedálenskom stole, drevené stoličky alebo lavica z neopracovaného dreva. Aj pár doplnkov dodá miestnosti ten správny šmrnc.

 

Svoju kuchyňu si určite nájde aj ten, kto nemá rád vidiecky štýl a bližšia mu je moderna. Čisté línie a drevo a čierny mramor, to sú dobré základy na kvalitnú kuchyňu, ktorá len tak nevyjde z módy.

 

Prečítajte si aj: Malá, ale šikovná kuchyňa

Viac inšpiratívnych fotiek nájdete v našej galérii.

Autor: Jana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia