Už len pár dní! VIVO! Bratislava je skoro tu

Tipy a triky | 04.11.2019

Nové a moderné komunitné nákupné centrum VIVO! Bratislava otvorí svoje brány už 7. novembra. Návštevníci sa môžu tešiť na nabitý program, na ktorom sa predstavia viacerí známi hostia.

Už o pár dní otvoria svoje brány viaceré nové prevádzky vo VIVO! Bratislava vrátane obchodov s najnovšou dizajnovou módou Reserved, Mohito, Cropp, House či Sinsay. Už od 7. novembra si návštevníci budú môcť vychutnať nákupy či kávu s priateľmi v moderných a dizajnových priestoroch nákupného centra VIVO! Bratislava, ktoré v sebe snúbi kvalitné nákupy a jedinečné zážitky.

Na návštevníkov čaká bohatý program

Slávnostné otvorenie nových priestorov VIVO! Bratislava odštartuje o pol štvrtej 7. novembra. Akčným programom bude návštevníkov sprevádzať moderátor Michal Hudák. Po hudobnej stránke sa o zábavu postará Marián Čekovský band. Program pre najmenších bude mať pod taktovou Miro Jaroš. Oslavy otvorenia VIVO! Bratislava vyvrcholia podvečer 7. novembra koncertom kapely IMT Smile. Počas a aj po skončení tohto koncertu budú mať fanúšikova navyše jedinečnú možnosť kúpiť si unikátne tričká, šiltovky či ponožky kapely IMT Smile v špeciálnom obchode.


„Navyše sme pre rodiny pripravili aj interaktívnu párty s obľúbenými hračkami od spoločnosti Mattel, ktorá bude trvať od piatku do nedele. Deti sa môžu tešiť na maľovanie na tvár, výstavu hračiek, rôzne súťaže a množstvo darčekov. Na všetkých návštevníkov sa veľmi tešíme,“ uzatvára pozvanie Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti IMMOFINANZ.

Polus sa mení na VIVO! Bratislava

VIVO! je značka nákupných centier spoločnosti IMMOFINANZ. VIVO! predstavuje úplne nový zážitok z nakupovania v architektonicky atraktívnom a príjemnom prostredí. Jeho cieľom je spájať známych medzinárodných predajcov, lokálne obchody a širokú ponuku služieb a stravovacích konceptov pod jednou strechou.

Nákupné centrum VIVO! Bratislava bolo doteraz známe pod menom Polus City Center. Ten počas uplynulých mesiacov prešiel rozsiahlou modernizáciou interiérov. Zmeny sa dotkli aj ponuky obchodov a služieb v Poluse. Pribudol nový supermarket Lidl a už spomínané obchody s módou, ktorá osloví každú skupinu návštevníkov.

Modernizácie prebiehajú aj v garážach, ktoré už dnes ponúkajú pohodlnejšie parkovanie vďaka svetelnému navigačnému systému. Veľkou rekonštrukciou prešiel aj food court na prvom poschodí. Tieto a mnohé ďalšie zmeny pomôžu úspešne zavŕšiť premenu z Polus City Center na VIVO! Bratislava.

O spoločnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je spoločnosť pôsobiaca v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa zameriavajú na segmenty retailu a kancelárií na siedmich hlavných trhoch Európy: v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Hlavné podnikateľské aktivity zahŕňajú správu a rozvoj nehnuteľností, pričom značky STOP SHOP (retail), VIVO! (retail) a myhive (kancelárie) sú silným stredobodom týchto aktivít a symbolizujú kvalitu a servis. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 4,5 miliardy EUR a zahŕňa približne 210 nehnuteľností. Spoločnosť IMMOFINANZ je kótovaná na burzách vo Viedni (ATX index) a Varšave. Viac informácií nájdete na: http://www.immofinanz.com

Platená reklama

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia